Закрити
Гурткова робота з дітьми старшого дошкільного віку "Казочка-навчалочка"
24 Червня 2016, 14:24 , Переглядів: 2909
FacebookTwitterLivejournal
Гурткова робота з дітьми старшого дошкільного віку Фото: baby.ts-club.by Гурткова робота з дітьми старшого дошкільного віку "Казочка-навчалочка"

Посібник адресований вихователям дошкільних закладів, вчителям, батькам, які готують дитину до школи. Робота учасника IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань
Автор: Вінцюк Олена Анатоліївна, спеціаліст першої категорії, Роєцька Тетяна Петрівна, вихователь-методист ДНЗ №16 "Айболить" комбінованого типу, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна