Закрити
Школа батьківства "Для турботливих батьків майбутніх першокласників"
28 Березня 2014, 13:19 , Переглядів: 3252
FacebookTwitterLivejournal
Школа батьківства Школа батьківства "Для турботливих батьків майбутніх першокласників"

Розробка учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Передмова

Шановні батьки!

Як непомітно, як швидко летить час! От тільки нещодавно, здається, принесли з пологового будинку маленький теплий клубочок - і ось вже прийшла пора подумати про те, що шкільні роки не за горами.

У вашому житті відбудеться важлива і хвилююча  подія. Свого ма­ленького сина або доньку ви приведете до першого класу. Ви  - найперші і найважливіші вчителі вашої дитини. Перша його школа – ваш дім. Дві речі ви даєте їй на все життя: одна  – коріння, а   друга - крила!

Перехід від дошкільника до першокласника - величезна подія в житті шестирічного маляти і його батьків. Перший дзвінок, перша вчителька, перше домашнє завдання, перші перемоги і перші невдачі... З першого шкільного дня навчання стає обов'язком, і маляті потрібний час, щоб пристосуватися до змін, що сталися. Подальша успішність і прагнення вчитися закладаються саме в перший шкільний рік. І тут багато що залежить не лише від вчительки, але і від поведінки батьків.

Про  цей період життя маленької людини  написано багато пізнавальних, цікавихі розумних книг. Однак не завжди  можемо дати  відповідь на запитання, які  хви­люють. А запитань цих багато. «Як розвива­ється моя дитина?», «Як допомогти своїй дитині бути здоровою, ро­зумною, щасливою?», «Як правильно виховувати дитину?», «Як допомогти дитині вчитися?» Іще безліч подібних запитань, що не дають спокою батькам і вимагають негай­них відповідей.

Я підібрала  рекомендації, поради, інформацію, які допоможуть вам виявити індивідуальні особливості вашої дитини .Мудрість батьків саме і полягає в тому, щоб зрозуміти: дити­на - це не власність батька чи матері і не їхня точна копія. Це нова людина, з властивими їй особистісними особливостями. І ця людина, яка розвивається, має право бути особистістю, має пра­во бути особливою і неповторною.Вірте в безмежність вашої дитини і допоможіть їй повірити в свої сили. Це допоможе дитині долати труднощі!

Бажаємо  вам вихова­ти свою доньку або сина впевненими у собі, щасливими, добрими, люблячими життя!

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна