Закрити
Перший крок до шкільних зірок
27 Березня 2014, 16:44 , Переглядів: 1993
FacebookTwitterLivejournal
Перший крок до шкільних зірок Фото: perscholas.org Перший крок до шкільних зірок

Навчально-виховний проект учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень"

АНОТАЦІЯ

Дана робота присвячена вирішенню проблеми створення середовищної моделі логіко-математичного розвитку дошкільників, ефективно діючої системи роботи з дітьми старшого дошкільного віку з формування математичної компетентності, сприяє підвищенню рівня поінформованості педагогічного колективу та батьків щодо логіко-математичного розвитку дошкільників.

Джерело: Острів знань
Автор: Хромихіна Ірина Миколаївна, вихователь-методист, спеціаліст ІІ категорії, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 27 «Зірочка» керівник міського клубу для вихователів «Дивосвіт»

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна