Закрити
В "Зернятко" за казкою
27 Березня 2014, 14:11 , Переглядів: 2099
FacebookTwitterLivejournal
В В "Зернятко" за казкою

Соціальний проект дошкільного навчального закладу учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень"

Соціальний проект «Створення розвивального життєвого простору – умова повноцінного розвитку дитини дошкільного віку»

Тематична назва проекту «В «Зернятко» за казкою»

Коротка анотація роботи. Проект спрямований на щоденну реалізацію провідних напрямків життєдіяльності управлінської та науково-методичної служби, яка буде здійснюватися в усіх формах адміністративної та методичної роботи (індивідуальних, групових, масових).

Цілепокладання. Створення в дошкільному навчальному закладі розвивального життєвого простору (природного, предметного, соціального та  простору «Я»).

Очікуваний  результат. У результаті цілеспрямованої, систематичної, адміністративної, науково-методичної діяльності автори проекту очікують :

І. Науково-методичне забезпечення розвивального простору

  1. Розуміння філософського погляду на середовище як системи, що містить різноманітні взаємозв’язки предметного та особистісного характеру.
  2. Поглиблення  знань педагогів щодо теми проекту.
  3. Усвідомлення педагогів щодо актуальності проетку.

ІІ. Соціально-психологічне забезпечення розвивального простору

  1. Позитивна динаміки змін у розвивальному середовищі, наповнення матеріалами, які дають дитині змогу перебувати в позиції активного діяча.
  2. Емоційний комфорт в умовах ДНЗ.

ІІІ. Психолого-педагогіне забезпечення розвивального простору

  1. Оптимальні умови для повноцінного розвитку дитини.

ІV. Матеріально-технічне забезпечення

  1.  Повноцінне наповнення розвивального, предметно ігрового середовища, природного, соціального  для особистісного розвитку дитини дошкільного віку.

 

Прикріплені файли
Джерело: Острів знань
Автор: Кузьменко Тетяна Вікторівна, Завідувач Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №18 «Зернятко» виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна