Закрити
Вчимось розуміти дитину – аспекти гендерного виховання дошкільників
18 Лютого 2014, 16:58 , Переглядів: 5393
FacebookTwitterLivejournal
Вчимось розуміти дитину – аспекти гендерного виховання дошкільників Фото: lib.rus.ec Вчимось розуміти дитину – аспекти гендерного виховання дошкільників

Комплекс занять з дітьми старшого дошкільного віку "Подорож в країну Дівчаток і Хлопчиків". Робота учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень".

Анотація роботи: У роботі висвітлено практичні аспекти роботи психолога дошкільного навчального закладу з формування гендерної культури в усіх учасників навчально-виховного процесу. Наведено детально розроблений та структурований комплекс занять з дітьми старшого дошкільного віку, який містить цікаві ігрові вправи, дидактичні ігри, елементи психогімнастики. Представлено авторську розробк у семінару-практикуму для вихователів та засідання батьківської світлиці „Гендерна культура дорослих”.

Цілепокладання: Використання даних матеріалів спрямоване на підвищення рівня психолого-педагогічної компетентності та творчого потенціалу педагогів; надання батькам вихованців знань про особливості виховання дітей різної статі; розширення світогляду дітей, збільшення об’єму знань про зміст соціальних ролей чоловіка та жінки; підвищення культури поведінки та спілкування дітей.
Очікувані результати: Розширення знань батьків щодо особливостей виховання дітей, залежно від їхньої статевої приналежності; підвищення освітньої культури педагогів; формування адекватного уявлення про власну статеву приналежність у дітей старшого дошкільного віку, виховання культури взаємостосунків між хлопчиками та дівчатками.

Джерело: Острів знань
Автор: Васильєва Людмила Іванівна, практичний психолог, спеціаліст ІІ категорії ДНЗ № 28 м.Рівне

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна