Закрити
Допоможемо Білосніжці
04 Грудня 2013, 16:13 , Переглядів: 5361
FacebookTwitterВКонтактеLivejournal
Допоможемо Білосніжці Фото: pixelbrush.ru Допоможемо Білосніжці

Інтегроване підгрупове заняття для дітей другої молодшої групи учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень"

Програмовий зміст: розвивати логічне мислення, кмітливість, увагу та уяву, вміння діяти за планом, орієнтацію на аркуші паперу, вміння змішувати фарби, удосконалювати дрібну моторику пальців рук; виховувати: посидючість, інтерес до пізнання навколишнього середовища, бажання доводити почату справу до кінця.

Обладнання: карта, мокрий басейн із іграшками, лист з каонвертом, сухий басейн з манкою, дві склянки із зеленою і жовтою фарбою та третя склянка для змішування.

Попередня робота: читання казки « Білосніжка і семеро гномів»

Хід заняття

Вих. - Діти до нас прийшов лист (вихователь дістає його з конверту).

Вих. - Зла Королева вкрала Білосніжку. Принц просить нашої допомоги у її пошуку. Ми повинні допомогти Принцу. Для цього ми з вами зробимо карту, в якій вкажемо місце знаходження Білосніжки. (Вихователь вивішує на дошку карту)

Вих.- Також у конверті я знайшла першу підказку.

Вих. - Море ти перепливи,
Чарівні підказки знайди,
Правильно загадки розгадай,
Шлях до Білосніжки відшукай.

(Вихователь ставить мокрий басейн).

Вправа 1.

Мета: зняття напруження( гіпертонуса) з пальців рук та м'язів плечового поясу. Полібшення емоційного фону, активізація уваги.

  1. Почергове занурення рук у теплу воду;
  2. Занурення обох рук(2-3 хв.)
  3. Почергові рухи пальцями рук.

Вправа 2.

Мета: удосконалення координації рук, розвиток взаємозв'язку зорового аналізатора з тактильним, вправляння у тонких рухах пальців рук.

  1. Почергове плескання руками по поверхності води, так щоб розплескати воду;
  2. «Кулак-долонька» під рахунок дорослого;
  3. «На рахунок три прову-ліву руку підійми»
  4. На «дні моря» знаходиться багато дрібних предметів і друга підказка.

(Діти шукають другу підказку, вибирають дрібні предмети руками).

Вих.- Молодці діти! Ви знайшли другу підказку!

Манним шлахом ти пройди і кмітливість прояви.

(Вихователь заносить сухий басейн).

Вправа 1.

Мета: розвивати тактильні відчуття кінчиків пальців, через швидку зміну водного(мокрого) середовища на сухе середовище; активізувти мислительні операції за допомогою дотикового аналізатора.

  1. Почергове занурення пальців рук у манку;
  2. З вимовлю звука –ш- розоівняти гірки з манки;
  3. Діти шукають доріжку(на якій написані загадки)

(Діти роблять позначку на карті).

Вих.

- Білосніжка яблучко отруєне з'їла,
Сном міцним заснула
Чарівне зілля треба зварить
І Білосніжку розбудить
Зілля це непросте, як море воно голубе.

Вих. Діти нам треба зварити «чарівне зілля». Воно непросте, як море воно голубе.

Вих. Діти якого кольору «чарівне зілля» (Голубого).

А як нам утварити голубий колір моря?

Давайте спробуємо змішати зелений і синій.

Який колір у нас утворився? (Голубий, морської хвилі).

Бачите, діти, це справжне чарівництво!

Наше зілля готове ми його віддамо Принцу.

Давайте поглянемо на нашу доріжку. На ній намальоване «Чарівне дерево» у якому знаходиться будиночок однієї лісної жительки. Нам треба відгадати хто це.

Вих.

Лісна жителька, руденька
Має хвостик пухкенький
По деоевам стрибає
Горішки полюбляє
Саме вона знає де Білосніжка спочиває.

(Діти роблять позначку на карті «чарівне дерево»).

Тут заходить Білочка.

Білочка - Зла Королева заховала Білосніжку під гіллям «чарівного дерева», а у дуплі цього дереваживу я.

Білочка - Я вас вітаю ви знайшли Білосніжку.

Давайте мені карту і «чарівне зілля» я зараз швиденько це все передам Принцу це допоможе йому у дорозі до Білосніжки.

Білочка - Допобачення.

Через деякий час приходить телеграма з подякою.

Вих. Діти, ми сьогодні з вами зробили добру справу, визволили Білосніжку,відгадали загадки. Дякую всім за роботу!

Висновок. На занятті діти проявили себе, як творчі особистосі. Вправлялися у дрібних рухах пальців рук, вчилися діяти за планом, працювати у команді, логічно мислити. Завдання, які були поставлені на початку заняття були виконані у повному обсязі.

Джерело: Острів знань
Автор: Клименко Христина Євгенівна, комунальний заклад «Бердянська загальноосвітня школа-інтернат 1-3 ступенів» Запорізької обласної ради

Дана публікація розміщена на сайті Острів знань у електроному вигляді з відома і згоди власника авторських прав на некомерційній основі та охороняється законом «Про авторське право та суміжні права». Використання даного матеріалу, публікування і републікування на інших ресурсах мережі Інтернет допускається за умови розміщення прямого активного гіперпосилання на сайт. Будь-яке комерційне використання даного тексту без відома і згоди власника авторських прав не допускається. З питань комерційного використання даного матеріалу звертайтеся за адресою admin@ostriv.in.ua

Видалити Відміна
Забанити Відміна